Vlak naletio na automobil koji se nije zaustavio ispred prijelaza

U 21:35 na prijelazu preko željezničke pruge u Dugoj ulici u Vinkovcima 24-godišnjak iz Mirkovaca nije zaustavio osobni automobil vinkovačkih registracijskih oznaka marke „Audi“ ispred prijelaza iako je na zaustavljanje bio upozoren zvučnim i svjetlosnim znacima, uslijed čega je na automobil naletio putnički vlak koji se kretao prugom Vinkovci – Županja.

Vozač automobila je u prometnoj nesreći lakše ozlijeđen, dok u vlaku nitko nije ozlijeđen, navodi se u Izvješću PU Vukovarsko-srijemske.

Zbog izazivanja prometne nesreće s ozlijeđenim osobama uslijed nezaustavljanja pred prijelazom ceste preko željezničke pruge 24-godišnjaku slijedi obavezni prekršajni nalog s novčanom kaznom u iznosu od 650 eura.

Foto: PU vukovarsko-srijemska

Odgovori