Sveti Nikola razveselio najmlađe i otvorio klizalište

Turistička zajednica Grada Županje i Grad Županja priredili su sinoć na Trgu kralja Tomislava doček sv. Nikole, djeci najdražeg sveca kojeg su dovezli županjski vatrogasci kako bi podijelio darove i otvorio klizalište. U prigodnom dočeku sudjelovali su i članovi Moto kluba Županja koji su za građane priredili roštilj. Klizalište je dakle, otvoreno sinoć i na njemu će se moći uživati punih mjesec dana, sve do 6. siječnja.

Inače, Županjska zimska bajka počinje glazbenim koncertima 16. prosinca, a na Trgu kralja Tomislava u adventskim kućicama bit će raznovrsna gastro ponuda za sve posjetitelje. „Puno je onih koji su se i kao volonteri ugradili u događanja na Trgu kralja Tomislava, od članova Udruge Urban fest do djelatnika gradskih tvrtki. Nije Božić svaki dan i iako je ovo najhladnije doba godine, nekako je najtoplije svima oko srca, stoga pozivam sve da uživaju u Županjskoj zimskoj bajci koja donosi pregršt događanja, glazbenih koncerata, uživanja u gastronomskoj ponudi.” naglasio je u razgovoru za HRŽ Kruno Šarić, direktor TZ Grada Županje.

Odgovori