Prekrasne vijesti nam stižu iz Poreča!

Jučer nakon 10 sati putovanja busom, došli smo u Poreč iscrpljeni, ali izrazito motivirani za današnje natjecanje. Već u 6 ujutro obavili smo doručak i povezli se u dvoranu gdje smo u 8h igrali prvu utakmicu ikad na državnom za našu školu. Pobijedili smo školu Kralja Zvonimira, Donji Seget, rezultatom 2:1. Već nakon 45 minuta igramo i drugu utakmicu protiv škole Srdoči iz Rijeke. Cure su smogle snage i pobijedile učenice iz Rijeke rezultatom 3:1 te se izravno plasirale u samu završnicu državnog prvenstva, četvrtfinale, koje se održava danas u večernjim satima“, javio nam je njihov trener i profesor, Luka Huber

Budite uz nas mislima, ova mala družina je to zaslužila! One su tako male a tako velike! Naravno zahvale idu i njihovom klubu NK Graničar Županja te njihovim trenerima i trenericama koje ih uče nogometu!

Popis učenica:

Eva Šušak 8r.

Katarina Klaić 8r.

Arvena Solenko 7r.

Mia Dominković 7r.

Petra Zlatunić 6r.

Emilija Lucić 5r.

Ena Bakić 5r.

Karla Ilić 5r.

Paola Galović 4r.

Nika Baotić 4r.

Odgovori