Općinski načelnik na sceni dvorane Mladost

13. Međunarodni festival amaterskog kazališnog stvaralaštva nastavlja se ove subote, 22. listopada, predstavom “Općinski načelnik ” koju izvodi Gradsko amatersko kazalište Županja. Naime, došlo je do izmjena u programu FAKS-a. Umjesto Kazališta “Mika Živković” iz Retkovaca koji su  trebali premijerno izvesti “Gospodsko dijete” nastupit će domaćini, koji su se uspjeli pripremiti za sutrašnju izvedbu i koji obećavaju publici dobru zabavu. U predstavi će glumiti debitantica Magdalena Pastović. Predstava je dakle sutra, u dvorani Mladost, s početkom u 20 sati.

Također, zbog bolesti glumice otkazana je predstava KUD-a Branko Radičević “Lepotica i zver”, koja je trebala biti odigrana u okviru 5. Dječjeg festivala u nedjelju, 23. listopada.
 

Odgovori