Nedjelja bračnih jubileja

U župi Mučeništva sv. Ivana Krstitelja jučer, 25. rujna, svetom misom u 10:30 obilježena je „Nedjelja bračnih jubileja”. Župnik ove županjske župe, vlč. Robert Jugović, uz čestitke svim jubilarcima uručio im je i čestitke nadbiskupa Đure Hranića.

Na ovogodišnjem bračnom jubileju pred Bogom zahvaljuju: 10. g.Anđelko i Marija Župarić, Josip i Ana Ognjanović, Hrvoje i Martina Marošević; 20. g.Ivica i Danijela Gašljević; 25. g.Antun i Gabrijela Dominković, Ferdinand i Đurđica Galović, Marko i Marija Mikolčić, Silvio i Svjetlana Jakšić, Josip i Mihaela Župarić-Aničić, Pero i Ankica Knežević; 35. g.Mijo i Janja Mesarić; 40. g. Ivan i Dubravka Baotić, Tvrtko i Sanja Grgić, Stjepan i Marica Matijević; 50. g.Petar i Adela Avramović, Stjepan i Marija Kozarević, Anto i Evica Kraljević, Vinko i Marija Pastuović.

Jubilarcima čestitamo, s molitvom da pred Bogom rastu u uzajamnoj vjernosti!„ istaknuli su iz župe Mučeništva sv. Ivana Krstitelja.

Odgovori