Djevojke pozvane u kamp reprezentacije!

Županja ima razloga biti ponosna na svoje mlade sportske snage. Naime, tri talentirane i vrijedne mlade nogometašice ŽNK Graničar pozvane su u kamp reprezentacije U16. Riječ je o Heleni Lešić, Lei Župarić i Andrei Knežević.

Rezultat je to dugotrajnog rada i utrošenog vremena koje je trener Ivica Vidović poklonio i usadio ovim curama, ali i svim onim drugima koje treniraju pod njegovim vodstvom. Podsjetimo, djevojke su tijekom proteklog mjeseca u Splitu pokorile Hrvatsku i odnijele pobjedu na Coca Cola Cupu, odnosno natjecanju u malom nogometu u okviru Sportskih igara mladih. Kao pobjednici ovog natjecanja u skorije vrijeme će imati i međudržavno natjecanje te će tako odigrati turnir s pobjednicama Srbije i Bosne i Hercegovine.

Roditelji, treneri, klub i Grad mogu biti ponosni.

(Foto: Facebook Ivica Vidović)

Odgovori