Uskrsni darovi za „Golubove”

Udruga za pomoć osobama s invaliditetom „Golubovi” Županja danas je u Dnevnom boravku Gradskog društva Crvenog križa Županja ugostila svoje brojne prijatelje koji su im donijeli uskrsne darove i čestitke. Naime, zajedničkom suradnjom Policijske uprave Vukovarsko-srijemske, Postaje granične policije Županja, Moto kluba Županja, Udruge hrvatskih dragovoljaca Domovinskog rata Podružnica Županja, Rekreativnog biciklističkog kluba Kotur Županja održana je ova uskrsna akcija koju su članovi Udruge „Golubovi” od srca prihvatili. U ime policije i udruga koje su priredile zajedničku akciju članove udruge Golubovi najprije je pozdravio Igor Galunić iz PGP Županja, dok je u ime Udruge hrvatskih dragovoljaca Domovinskog rata Podružnica Županja čestitke i darove uručio Goran Lončarević, u ime Rekreativnog biciklističkog kluba „Kotur” Županja predsjednik Danijel Vincetić, a sve nazočne u ime članova Moto kluba Županja, ali i županjskih vatrogasaca, čestitke je uputio predsjednik Moto kluba Županja Vladimir Balentović. Zahvalu je u ime svih članova Udruge „Golubovi” uputila Gordana Tomić, predsjednica udruge. Zanimljivo druženje nastavljeno je uz posebne darove svih iz „Golubova”, ugodne razgovore, ali i prijateljske zagrljaje. Jer, nije dan sreće samo jednom u godini, može biti svaki dan ako dođete kod županjskih „Golubova”, poručeno je danas s ovog posebnog događaja koji je svima razgalio srca i oplemenio dušu.

Zdenka Knežević