U nedjelju, 21. svibnja biciklijada od Županje do Gunje

U znak sjećanja na obranu od poplave u nedjelju, 21. svibnja, u 9 sati ispred Gradskog muzeja Županja krenut će biciklijada do Rajeva sela i Gunje, duga 68 kilometara,  u organizaciji Rekreativnog biciklističkog kluba Kotur Županja. Podsjetimo, ovu su biciklijadu svojom idejom prvi puta nakon katastrofalnih poplava inicirali Sanja Raonić i Zvonimir Stjepanović, a članovi Rekreativnog biciklističkog kluba Kotur Županja i brojni drugi Županjci rado prihvatili, naglašava Danijel Vincetić, predsjednik RKB  „Kotur”. Biciklijada će se održati i u slučaju da u nedjelju bude kiše, poručuju organizatori biciklijade u znak sjećanja na obranu od poplave. Pokrovitelj je Grad Županja. Okupljanje sudionika je u 8 sati ispred muzeja, a povratak se očekuje oko 14 sati kod restorana „Sava” u našem gradu.