RK MULTINORM CERNA

Sjajne vijesti stižu nam iz Cerne! RK Multinorm Cerna

U RK Multinorm Cerna stigao je poziv na kontrolno okupljanje kadetske reprezentacije, a među izabranicama Vedrana Krkača je i Gradištanka Vlatka Josipović. S tek napunjenih šesnaest godina Vlatka je u odličnoj seniorskoj konkurenciji 2. HRL Sjever osvojila titulu najboljeg strijelca (216 golova). Pokazala se i u 1.HRL U16, s prosjekom od izvrsnih 13 golova po utakmici. Odlična sezona lijeve vanjske Multinorma nije prošla nezapaženo, pa će priliku da se pokaže s najboljim rukometašicama Hrvatske u svom godištu imati u Prelogu od 29.5. do 3.6., zajedno sa sljedećim igračicama:

LARA PUDIĆ – RK LOKOMOTIVA ZAGREB
NIKA KRALJEVIĆ – RK LOKOMOTIVA ZAGREB
MARTA TURKALJ – ŽRK BJELOVAR
KATJA VUKOVIĆ – RK PODRAVKA VEGETA
MARIJETA BRAJNOV – ŽRK TROGIR 58
LUCIJA RENIĆ – RK LOKOMOTIVA ZAGREB
NIKA MARKULIN – RK LOKOMOTIVA ZAGREB
VERONIKA BABARA – RK LOKOMOTIVA ZAGREB
TARA ĐELEKOVČAN – RK PODRAVKA VEGETA
KLARA MARENDIĆ – ŽRK SPLIT 2010
LINA CVITANOVIĆ – FOLLO HK (NOR)
GABRIJELA DOMOVIĆ – RK PODRAVKA VEGETA
ANTEA ČIČAK – RK LOKOMOTIVA ZAGREB
VLATKA JOSIPOVIĆ – RK MULTINORM CERNA
ANĐELINA BOUČEK – RK LOKOMOTIVA ZAGREB
ANĐELA MIHALJEVIĆ – ŽARK SPLIT
JOSIPA ZUBAC – HRK GRUDE
MIRNA BRUSIĆ – RK LIBURNIJA OPATIJA
SARA GOLUB – ŽRK KOKA
NINA BURĐELEZ – RK DALMATINKA PLOČE
IVANA FRATNIK – RK LOKOMOTIVA ZAGREB
TARA ČOVIĆ – RK DUGOPOLJE
DORA NIZEK – RK ZELINA

Velik je to uspjeh i za cijeli klub, koji već četvrti put u dva desetljeća svog postojanja ima igračicu koja se ističe na razini države. Bile su tu već Nikolina Strukar, Ena Martinović i Vlatkina starija sestra Josipa Josipović, a ne sumnjamo da će ih biti još – jer kontinuitet ovih poziva je dokaz kvalitetnog rada s mladima u Cerni.