Sazvana nova sjednica Gradskog vijeća Županje

Na sjednici Gradskog vijeća Županje koju je za ponedjeljak, 19. lipnja 2023.  sazvala predsjednica vijeća Irena Kuprešak, bit će razmotreno 26 točaka dnevnog reda, uz Aktualni sat kojim sjednica uobičajeno i počinje. Od brojnih tema izdvajamo razmatranje prijedloga odluka o dodjeli javnih priznanja Grada Županja, odnosno, odluke o dodjeli Zlatnog i srebrnog grba Grada Županja, te odluke o dodjeli zahvalnica Grada Županja. Gradsko vijeće na ovoj će sjednici razmotriti i godišnji izvještaj o izvršenju Proračuna Grada Županje za 2022. godinu, kao i prijedlog izmjena i dopuna Proračuna Grada Županje za 2023. godinu. Sjednica će se održati u dvorani kina Mladost u 16 sati , a svi materijali za 17. sjednicu dostupni su na službenoj web stranici Grada Županja.