Sajamski dan 1. studenog radi prodaje cvijeća i svijeća povodom blagdana Svih svetih

Sajamski dan 1. studenog

Sajamski dan 1. studenog radi prodaje cvijeća i svijeća povodom blagdana Svih svetih

Gradonačelnik Županje Damir Juzbašić nedavno je donio odluku o proglašenju sajamskog dana na području Grada Županje. Kako je istaknuot u odluci objavljenoj na mrežnoj stranici Grada Županje, u svrhu sajamskih i turističkih aktivnosti 1. studeni 2023. proglašava se sajamskim danom na području Grada Županje.

Dakle, obzirom da je na području Grada Županje 1.studenoga 2023. proglašen sajamski dan prigodna prodaja cvijeća i svijeća na javnoj površini, štandovima, klupama, izložbenim policama i druga prodaja na otvorenom bit će moguća od 7 do 20 sati. Prema informacijama iz Čistoće Županja d.o.o. licitacija prodajnih mjesta uz gradsko groblje bit će 24. listopada u 9 sati. „Svi zainteresirani za prodaju cvijeća i svijeća moći će 1. studenog na otvorenom prodavati svoje proizvode, čemu će prethoditi uobičajena licitacija prodajnih mjesta na otvorenom.” poručio je direktor Čistoće Županja d.o.o. Ante Klanac.