Od Nove godine besplatan parking za građane Županje

Odlukom o parkirališnim zonama i naplati parkiranja gradonačelnika Grada Županje od 17. listopada 2023. godine između ostalog odlučeno je da se sve fizičke i pravne osobe s prebivalištem odnosno sjedištem u gradu Županja od 01. siječnja 2024. godine oslobađaju obveze plaćanja parkiranja.
Iz Čistoće Županja d.o.o. uputili su obavijest građanima.” S tim u svezi obavještavamo sve građane i tvrtke da na šalteru Čistoće Županja d.o.o. od 01. prosinca 2023. godine mogu podnijeti zahtjev za izdavanje kartice radi oslobođenja od naplate parkiranja koja će im odmah po podnošenju biti dodijeljena. „ poručuju iz Čistoće Županja d.o.o. i dodaju da je, što se tiče dokumentacije, obavezno ponijeti na uvid osobnu iskaznicu vlasnika vozila, te prometnu dozvolu vozila za koje se traži oslobođenje od naplate parkiranja.
Radno vrijeme šaltera u kojem je moguće podnijeti zahtjev je od ponedjeljka do petka od 07h-17h i subotom od 07h-12h.

Zdenka Knežević