Emisija "Iz dječjih usta" s naglaskom na ekologiju

Emisija “Iz dječjih usta” s naglaskom na ekologiju

Danas je na našem radiju krenula emisija “Iz dječjih usta” u suradnji s Dječjim vrtićem “Maslačak”i pod pokroviteljstvom Čistoće Županja d.o.o. Inicijativu za projekt pokrenule su stručne suradnice pedagoginja Anja Čović Bilbija i psihologinja Anja Juzbašić zaposlene u DV „Maslačak“ s početkom pedagoške godine 2023./2024., a s ciljem povezivanja Dječjeg vrtića „Maslačak“ s lokalnom zajednicom kroz radijsku emisiju u kojoj sudjeluju djeca koja pohađaju dječji vrtić.

Suradnja s Hrvatskim radijom Županja povremeno se ostvarivala i ranije, a ovim projektom planira se radijska emisija koja bi se snimala i emitirala dvaput mjesečno, srijedom u jutarnjem terminu od 9 sati , te će u njoj sudjelovati djeca starijih vrtićkih skupina. Kroz radijske emisije djeca će pokazati i približiti javnosti način na koji razmišljaju o raznim temama s naglaskom na ekologiju. Naime, emisiju je podržala Čistoća d.o.o. Županja koja je pokrovitelj ove emisije , a koja se fokusira na zaštitu okoliša. Koliko su djeca kreativna, zanimljiva i zabavna , ali i koliko znaju o ovoj važnoj temi možete doznati u emisijama “Iz dječjih usta”, a sljedeću emisiju poslušajte 24.01.2024. godine, u 9 sati u našem programu. A današnju emisiju su mališani iz Vrtića pozorno slušali i kako smo doznali jako se vesele snimanju i sudjelovanju u emisiju , te slušanju iste.