Domovinski pokret Vukovarsko – srijemske županije spreman za parlamentarne izbore

U Županji je na poziv v.d. predsjednika ogranka Domovinskog pokreta  Županja Branka Obradovića
održana sjednica Županijske organizacije Domovinskog pokreta. Predstavnici gradskih i općinskih organizacija usuglasili su se oko načina djelovanja u nadolazećim izborima Kako ističu priopćenju za medije , angažman na terenu te veliki broj volontera koji su se priključili radu stranke zalog su odličnog izbornog rezultata koji će Domovinski pokret ostvariti u Vukovarsko – srijemskoj županiji.
O glavnim točkama izbornog programa DP-a stranačke kolege izvijestio je glavni tajnik Domovinskog pokreta  Josip Dabro koji je ujedno i predsjednik županijske organizacije, istaknuto je u priopćenju za
javnost Domovinskog pokreta Vukovarsko-srijemske županije.