Bogato i sadržajno „Županjsko ljeto2023”

Ovogodišnje „Županjsko ljeto”, manifestacija koju organizira Turistička zajednica Grada Županje uz potporu Grada Županja, nastavljeno je  brojnim događanjima. Sinoć je  ljetno kino u dvorištu Gradske knjižnice Županja okupilo brojne županjske mališane s roditeljima, dok je danas na izletištu Poloji organiziran događaj pod nazivom „Putevima graničarskih čardaka” . Sutra, 8. srpnja, na Trgu kralja Tomislava od 9 sati predstavit će se  Udruga matice umirovljenika Županja u okviru program pod nazivom „Pridruži nam se”, dok će uvečer na ljetnoj pozornici dvorane „Mladost” započeti „Županjsko kazališno ljeto”. Prije prve predstave u 20 sati bit će promocija knjige Branka Puheka „Svevremena univerzalnost motivacije”. Od 20,30 na ljetnoj pozornici  „Županjsko kazališno ljeto” donosi prvu predstavu, i to komediju „Tvrdica” Teatra „Fedra” Bugojno.

Turistička zajednica Grada Županje sva je događanja u okviru Županjskog ljeta 2023. objavila plakatiranjem u gradu, kao i na svojoj Facebook  stranici.