USKLADIMO FREKVENCIJE

Romantična prosidba u županjskoj Knjižnici

Kategorija: /
Autor: B. G. Dabić


Maštoviti romantik iz Županje potrudio se da njegova prosidba bude nezaboravna. I dok smo puno puta imali priliku slušati o prosidbama na koncertima, stadionima i drugim sličnim javnim mjestima, Gradska knjižnica Županja po svemu je drugačije mjesto. Njegova izabranica koja je, pogađate velika ljubiteljica pisane riječi nije ni slutila kako će Knjižnica biti romantično mjesto gdje će izreći sudbonosno "DA". Za nju je to zasigurno bilo najljepše mjesto za tako značajan događaj u životu. 

 

"Samo se jedan dan pojavio mladi dečko, zamolio me za stvar koju sam tako rado jedne srijede navečer napravio. To je bilo intimno događanje, dakle prosidba, a ja sam ih nakon što smo sve priredili i ukrasili ostavio same u prostoru naše knjižnice. Posebno me raduje što čujem da je buduća mladenka već izabrala i vjenčanicu. Sve je, dakle, spremno za vjenčanje - kaže profesor Jurica Buljan, ravnatelj Gradske knjižnice Županja.

 

Hitovi: 2688