USKLADIMO FREKVENCIJE

Skupština Turističke zajednice Grada Županja

Kategorija: /
Autor: Z.Knežević

Donošenje Izmjena i dopuna programa rada i financijskog plana Turističke zajednice Grada Županja za 2018. godinu bila je jedna od tema  sjednice skupštine Turističke zajednice Grada Županja na kojoj je usvojen, između ostalog, i Program rada i financijski plan za 2019. godinu.

Sjednica skupštine održana je u restoranu Sava pod predsjedanjem gradonačelnika Davora Miličevića. U izvješću o radu direktor TZ Grada Županja Mirko Bačić iznio je brojne podatke vezane za aktivnosti u proteklom razdoblju, pa je, između ostalog, istaknuto kako je u razdoblju siječanj-listopad 2018. godine u Županji zabilježeno 2.122 dolazaka i 5.211 noćenja. Domaći turisti ostvarili su 1.170 dolaska te 3.150 noćenja (60,45% ukupnih noćenja), dok su strani turisti ostvarili 952 dolaska te 2.061 noćenje (39,55% ukupnih noćenja). Što se tiče smještajnih kapaciteta, kako je istaknuto na sjednici skupštine Turističke zajednice Grada Županja, u Županji je 13 objekata u domaćinstvima sa 76 kreveta te 14 pomoćnih ležaja.

Hitovi: 649