USKLADIMO FREKVENCIJE

Hat-trickom Domagoja Džoića Graničar u finalu

Kategorija: /
Autor: S.Bogutovac

U Vinkovcima su izvučeni parovi polufinala nogometnog KUP-a ŽNS VS za mlađe uzraste.U konkurenciji starijih pionira odigrana je utakmica u Županji Graničar- Bedem Ivankovo 3 : 1. Finalnu utakmicu igrati će 10. listopada u Županji Graničar – HNK Vukovar 1991. U konkurenciji juniora polufinalnu utakmicu 10. listopada igrati će  u Otoku: Otok – Slavonac Gradište u 15,30 sati pobjednička momčad će u finalu 17. listopada na svom travnjaku igrati sa HNK Vukovar 1991. U konkurenciji kadeta polufinalnu utakmicu 10. listopada  u 15,30 sati igrati će u Vinkovcima Dilj – Graničar Županja. Pobjednička momčad će u finalu igrati na svom travnjaku sa Vuteks-Slogom iz Vukovara.

Polufinalna utakmica KUP-a starijih pionira ŽNS VS

     GRANIČAR  - BEDEM ( Ivankovo)  3 : 1 ( 1 : 1)

ŽUPANJA – Spomen stadionu prve nogometne lopte u Hrvatskoj. Vrijeme i teren pogodni za igru. Gledatelja 50. Suci: Slaven Salopek, Anton Budim i Venio Fehir ( svi iz Vukovara). Delegat: Branimir Malnar ( Županja). Strijelci: 1 : 0 Domagoj Džoić (4), 1 : 1 Ivan Ivanko ( 28), 2 : 1 Domagoj Džoić ( 55), 3 : 1 Domagoj Džoić ( 58).

GRANIČAR sastav: Husarek, Vukelić, Filipović, Sadrić, Kozić, Marić, Martinović, Muh. Hajdari, Džoić, Matanović (kapetan), Kelava, Polgar,  Muj. Hajdari, Miličević, Jurić. Trener : Krunoslav Tomljenović.

BEDEM sastav: Davidović, I. Galić, Krajičić,Šimović, Stojić, Joskić, Samardžija, Ivanko, Iv. Galić, Butorac, kolakušić, Lončar. Trener: Josip Raić-Sudar.

Rano vodstvo u četvrtoj minuti i prvi od tre efektna zgoditka talentiranog Domagoja Džoića. Gosti uspijevaju izjednačiti pogotkom u 24-toj minuti. Rezultatom 1 : 1 odlaze momčadi na osvježenje. U drugom poluvremenu na sceni je golgeter Domagoj Džoić koji mrežu trese u 55. i  tri munute kasnije za njegov hat-trick i plasman u finale Kup-a ŽNS VS. Trener Tomljenović hvali svoju momčad i očekuje jednako zalaganje i htjenje u ogledu sa HNK Vukovar 1991.

                                                   Stjepan Bogutovac  

 

Hitovi: 373