USKLADIMO FREKVENCIJE

26. MEMORIJALNI RUKOMETNI TURNIR „ MARIO PRUSINA“:Pobjednički pokal Zrinskom

Kategorija: /
Autor: S.Bogutovac

BOŠNJACI – RK Zrinski Bošnjaci u znak sjećanja na svog dugogodišnjeg igrača koji je život izgubio u Domovinskom ratu, organizirao je 26. Memorijalni rukometni turnir u Sportskoj dvorani "Ivan Kozarac" u Županji.Na turniru su sudjelovali rukometni klubovi:  Frankopan Rokovci - Andrijaševci, Županja II iz Županje i domaćin Zrinski Bošnjaci. Odigrane su ove utakmice: "Frankopan"  -  "Županja II"  22:20, Zrinski"  -  "Frankopan" 19:14 i „ Zrinski“ – „ Županja II“ 19 : 16. Suci: Ilija Bijelić i Ivan Kljajić. 

Prvo mjesto RK "Zrinski" Bošnjaci sa 4, drugo mjesto  RK "Frankopan" Rokovci-Andrijaševci  2 boda, treće mjesto  RK "Županja II" Županja bez bodova. 

 Ekipa RK "Zrinski" Bošnjaci nastupila je u sastavu : Ivan Kljajić, Ivica Matković, Tihomir Kljajić, Saša Šumanovac, Josip Raguž, Dalibor Orkić, Josip Kuveždić, Silvio Šumanovac, Filip Juzbašić, Ivan Kuveždić, Dino Lukić, Karlo Grigić, Luka Šokić, Mihael Prgić i Josip Hudolin. Trener: Branimir Šumanovac.

Kapetanu RK "Zrinski" Bošnjaci Ivanu Kljaiću pobjednički pehar je uručio brat pokojnog Marija, Željko Prusina.

Hitovi: 343