USKLADIMO FREKVENCIJE

Međunarodni košarkaški turnir za kadetkinje U-16 Županja 2017.

Kategorija: /
Autor: J.W.D.

Poslastica za ljubitelje basketa

ŽUPANJA – Košarkaški klub Županja Programom obilježavanja Dana Grada Županje i blagdana Mučeništva sv. Ivana Krstitelja zaštitnika župe organizira dvodnevni ( 2. i 3. rujna) Međunarodni turnir u ženskoj košarci za kadetkinje rođene 2001.

i mlađe, uzrasta U 16. Svrhu turnira pored obilježavanja Dana Grada Tomislav Puljić, predsjednik KK Županja naglašava promicanje zdravog načina života mladih, popularizacija košarke i dalji razvoj ženske sekcije kao jedinog ženskog sportskog kolektiva u gradu. U subotu 2. rujna od 10 sati u sportskoj dvorani Gimnazije u A skupini igraju: Škola sporta Silver kings ( Srebrenik BiH) – KK Županja, u 13,30 sati Novosadska ženska košarkaška akademija ( Novi Sad – Srbija) – Silver Kings, a u 16,30 sati Županja – Novosadska ŽKA. U skupini B u 12 sati igraju KK Jedinstvo BHT ( Tuzla-BiH) – ŽKK Fekix Zasavje ( Trbovlje- Slovenija), u 15 sati ŽKK Brod na Savi ( Slavonski Brod) – Jedinstvo BHT, u 18 sati Felix Zasavje – Brod na Savi. U nedjelju 3. rujna od 11, 30 sati igraju se utakmice za 5. mjesto, u 13 sati za 3. mjesto i u 14,30 sati Finalna utakmica. Na svečanom zatvaranju dojela pehara, medalja priznanja i nagrada uz nastup Pere Galića, pjevača grupe Opća opasnost.

Hitovi: 1097