USKLADIMO FREKVENCIJE

OLIMPIJAC FUTSAL CLUB organizira turnir kafića

Kategorija: /
Autor: S.Bogutovac

U organizaciji MNK FUTSAL OLIMPIJAC iz Županje pod pokroviteljstvom Grada Županje i ove godine u sklopu Programa obilježavanja Dana grada Županje igrati će se utakmice za titulu najboljeg kafića u futsalu!Prošle, premijerne godine prestižnu titulu odnio je Caffe bar Beertija iz Županje pobijedivši u super neizvjesnom finalu Caffe & Cocktail bar JOLLY Roger, dok je treće mjesto odnio Caffe bar Korner pobjedom nad Caffe barom Forum. Ove godine se očekuje još veći odaziv kafića i još atraktivnije futsal poteze ističu organizatori. Pozvani su svi kafići u Županji, okolici i susjednoj BiH. Informacije su dostupne na Facebook stgranici Olimpijci F.C. ili na broj 098 9322211. Izvlačenje skupina i početak turnira je 31.kolovoza a finalni dan rezerviran je za nedjelju 3.rujna. Utakmice će se igrati u večernjim satima na asfaltnom terenu NK Graničara u Županji, odnosno Spomen stadiona prvoj nogometnoj lopti u Hrvatskoj. Uz odličan futsal za mlade i one koji vole prijateljstvo i zabavu čeka ih sve u izobilju. 

                                  

Hitovi: 586