USKLADIMO FREKVENCIJE

22.OPEN GRADA ŽUPANJE U TENISU: Kiša otjerala tenisače iz Županje u Vinkovce

Kategorija: /
Autor: S.Bogutovac

ŽUPANJA-VINKOVCI – Održan je 22. Open Grada Županja u organizaciji Tenis kluba Županja 1881. Natjecanje je počelo na dobro pripremljenim otvorenim terenima kluba u Županji, a završilo se u Vinkovcima u dvorani TK Vinkovci sve zbog kišnog vremena drugog dana turnira. Natjecanje je održano za kategorije dame – 40 i gospodu + 40. Nastupilo je 37 natjecateljica i natjecatelja, među njima deset iz Županje. Željko Mihovilić, predsjednik kluba organizatora i pored vremenskih neprilika sa svojim članovima dobro je organizirao Open istakli su sudionici pobjednici i poraženi na zajedničkom ručku. Najuspješnijim – finalistima pehare i sportske nagrade uručio je Željko Mihovilić. Po podacima organizatora sudjelovalo je u čarima bijelog sporta 37 natjecatelja, među njima 10 iz Županje od kojih je u polufinale stigao Markica Božić. Pregled natjecanja izgleda ovako po kategorijama:  Dame: šest sudionica u finalu su igrale: Božana Kovačević Tk Đakovo - Snježana Bellian Tk Đakovo 6 : 3, 6 : 3. Gospoda -45 igrao 21 sudionik finale su izborili. Vedran Kovačević Tk Đakovo - Toni Kelić Tk Vinkovci 3 : 6, 7 : 5, 10 : 5. Gospoda +45 10 sudionika u finalu su igrali igrači iz TK Borovo Naselje:  Janko Brač - Vinko Majstorović 6 : 3, 6 : 1. Utješni turnir je osvojio Domagoj Bubalo iz Tk Vinkovci.

                                    

  1. B
Hitovi: 599