USKLADIMO FREKVENCIJE

11. KUP GRADA ŽUPANJE : Diskvalificirane Gredice i Novo naselje

Kategorija: /
Autor: S.Bogutovac

U organizaciji Grada Županje i Savjeta mladih organiziran je ove godine 11. KUP GRADA ŽUPANJE - tradicionalni malonogometnom noćni turnir na terenu malih sportova Spomen stadiona prvoj nogometnoj lopti u Hrvatskoj. Do sada je bilo 12 ekipa. Na otvaranju turnira 7. kolovoza odigrane su samo dvije od pet rasporedom predviđenih Šlajs – Obla/Mlaka 3 : 3 i Blok Centar – Ciglana 6 : 2, zbog ne dolaska ekipa nisu odigrane utakmice Šantava – Novo Naselje. Veliki Kraj/Centar – Manđalos i Šećerana – Gredice koje su registrirane 3 : 0 bez borbe za ekipe koje su došle na teren. Druge večeri slična situacija nisu igrane utakmice Gredice – Šlajs i Novo Naselje – Obla/Mlaka pa su registrirane sa po 3 : 0 za ekipe koje su došle. Igrali su Piškorevci – Virovi 3 : 3, Šećerana – Šantava 3 : 1 i Veliki Kraj / Centar – Blok Centar 0 : 7. Tako je publika ostala uskraćena da vidi pet utakmica. Organizacioni odbor je odlučio da diskvalificira ekipe Gredice i Novo naselje zbog nedolaska. Zanimljivo da je ekipa Gredice na deset turnira sa najviše osvojenih titula četiri puta bila pobjednik. Organizator je sačinio novi raspored igranja utakmica pa će 9. kolovoza ( srijeda) igrati od 20 sati: Obla Mlaka – Šećerana, zatim Manđalos – Virovi, Ciglana – Piškorevci i u 22 sata Šantava – Šlajs. U četvrtak 10. kolovoza će igrati: Blok Centar – Manđalos, Piškorevci – Veliki Kraj, Obla Mlaka/ Gaćanci – Šantava i Virovi – Ciglana. U petak 11. kolovoza na rasporedu su susreti: Veliki Kraj – Virovi, Manđalos – Ciglana, Šlajs – Šećerana i Piškorevci Blok Centar. Subota je slobodan dan.

                                                         Stjepan Bogutovac  

Hitovi: 1552