USKLADIMO FREKVENCIJE

9. moto susreti u Gunji : Bajkeri iz susjednih regija u Gunji

Kategorija: /
Autor: S.Bogutovac

GUNJA – Moto klub CVELF Gunja uspješno je i sa nizom događanja organizirao 9. moto susrete MK CVELF Gunja. Brujali su motori tri dana Cvelferijom. Brujali su motori tri dana Cvelferijom. „ Imali smo prijatelje iz susjednih regija sa kojima njegujemo prijateljske odnose, a došli su nam i gosti iz inozemstva. Susreti su se uklopili u obilježavanje proslave Dana domovinske zahvalnosti, Dana branitelja i Dana pobjede. Božidar Didović, predstavnik MK CVELF je nabrojao aktivnosti koje su trajale tri dana “ U petak smo otvorili susrete u 17 sati u dvorištu kluba i počastili ih besplatnom večerom i tamburaškom glazbom. U subotu ih je dočekao gratis ručak od 12 do 17 sati koji su kušali i brojni znatiželjnici. U 18 sati je bio defile motora i motorista  od Gunje do plaže u Račinovcima uz jelo i osvježenje napitcima. Moto igre su počele u 20 sati u Gunji. Potezanje konopa i druge igre, a zatim Rok grupa i plesačice. Osigurali smo i kamp za noćenje i doručak za sve sudionike susreta.“ kazao je Didović.

Hitovi: 1252