USKLADIMO FREKVENCIJE

RNK SLADORANA - FK BOSNA MIONICA 1:2 (0:2)

Kategorija: /
Autor: S.Bogutovac

Stadion RNK Sladorane. Vrijeme: toplo. Teren: travnat. Gledatelja: 50. Sudac: Matija Šarić ( Županja). Strijelci za Bosnu: Muratović i Kukuljević, a za Sladoranu: Oreč.RNK SLADORANA: Oršolić, Kozić, Matić, D.B.Mandić, B.Bukva, Dubravac, Prnjak, Tulumović, Leutar, Nikoljačić, Modrić. Još su igrali: Lučić, Bilić, Paunić, Draganović, Oreč, Mikulić, Perikić, Bilić.Trener: Andrija Besek

FK BOSNA:Kukurz,Gibić,  Đonlić, N. Huseinagić, Češkinović, Milkić, Mešanović, Omeragić, Jahić, Isanović, Muratović. Još su igrali: Đonlić,  A. Osamnović, Krdžić, Nuhmanović, Kukuljević, Mehić, Gibić. Trener: Nermin Huseinbašić.

 

Poslije ove utakmice uslijedilo je gostovanje u Vrbanji.

 

       NK VRBANJA -RNK SLADORANA  3:1 (2:1)

 

Igralište u Vrbanje. Vrijeme: sparno, teren travnat. Gledatelja 60. Sudac: Zadro. Strijelac za Vrbanju Matozan dva i A. Zadro jedan. Za Sladoranu : Oreč

SLADORAN: Spajić, B. Bukva,Dubravac, Draganović, Matić, Kozić, Tulumović, Prnjak, Leutar, Nikoljačić, Oreč. Još su igrali: Tatomirović, Mandić, Paunić, Mikulić, Modrić i Perikić. Trener: Andrija Besek.

VRBANJA: Sučić, Karahasanović, Aleksić, M. Kalistović, Iljić, Jović, Matozan, F. Zadro, Miličević, Matijević, Brčić. Još su igrali: Radošević, A. Zadro, Pavlović, Ždravac, Gotovac, Brkić. Trener: Milan Matijević.

Hitovi: 532