USKLADIMO FREKVENCIJE

Ždrijeb odredio parove nogometnog KUP-a Središta Županja :Graničar i Sladorana gostuju

Kategorija: /
Autor: S.Bogutovac

U prostoriji Nogometnog središta Županja u nazočnosti devet predstavnika nogometnih od 17, određeni su ždrijebom parovi 1. kola KUP-a NSŽ za 16 klubova, jer u NK RAŠK iz Rajevog Sela nisu stvoreni za sada uvjeti za natjecanje.Utakmice KUP-a će igrati u subotu  5. kolovoza u 17,30 sati: u Strošincima Srijemac – Sloga Račinovci, u Štitaru Sloga – Slavonac Gradište, u Posavskim Podgajcima Jadran Gunja – Budućnost Šiškovci i u Bošnjacima Zrinski – Vrbanja.

U nedjelju  6. kolovoza u 17,30 sati igraju utakmice: u Babinoj Gredi Šokadija – Sladorana Županja, u Posvaskim Podgajcima Posavac – Tomislav Cerna, u Soljanima Slavonija – Županja 77 i u Drenovcima Borac – Graničar Žu

Hitovi: 931