USKLADIMO FREKVENCIJE

TENISKI TURNIR TK CVELFERIJE U RAČINOVCIMA

Kategorija: /
Autor: S.Bogutovac

RAČINOVCI – S ciljem promicanja, razvitka i unapređenja tenisa, te općenito sporta kao zdravog načina života Tenis klub Cvleferija Račinovci organizirao je na školskom teniskom terenu u Račinovcima više turnira.Ovog ljeta je planirano 6 turnira, 4 singl i 2 dubla, te završnica - masters na kojoj će biti i nagrađeni najbolji tenisači. Trenutno se došlo do 3. turnira-dubla koji počinje idući tjedan. Dosadašnji dio- prvi turnir je privukao pozornost ljubitelja bijelog sporta u Cvelferiji. U ime organizatora rekao nam je Dario Šestić, voditelj turnira.

  1. turnir (singl):

Prijavljeno je 16 igrača iz Cvelferije: 10 iz Račinovaca, po 1 iz Gunje i Vrbanje, po 2 iz Drenovaca i Soljana.

Turnir je igran sedam dana, a finale je igrano 3. srpnja. Turnir je osvojio Marko Abramović pobijedivši Daria Šestića 6:1 1:6 6:3.

 

  1. turnir (singl):

Prijavljena su 24 igrača: 13 iz Račinovaca, 4 iz Gunje, po 2 iz Drenovaca, Soljana, po 1 iz Cerne, Vinkovaca i Vrbanje.

Turnir se odigravao od 7. do 16. srpnja. Turnir je osvojio Dario Šestić pobijedivši u finalu svog mještanina Patrika Bainca 6:3 6:2.

Hitovi: 376