USKLADIMO FREKVENCIJE

RNK SLADORANA ŽUPANJA PRIPREME ZA NOVU SEZONU

Kategorija: /
Autor: S.Bogutovac

ŽUPANJA - Na stadionu RNK Sladorana u Županji održana je prozivka seniorske momčadi kluba u susret startu nove natjecateljske sezone 2017/2018. u I. ŽNL VS. Prozivku je izvršio trener Andrija Besek, a uprava kluba je u razgovoru s igračima istakla zadovoljstvo sa rezultatima  protekle sezone, kako u organizacijskom, tako i u igračkom aspektu. Ambicije rukovodstva kluba su velike, želja je da se postigne još bolji plasman od sezone koja je iza nas. Na prozivci se pojavio 21 igrač, a narednih dana očekuje se da se u trenažni proces uključi još nekoliko igrača koji su bili opravdano spriječeni Lučić, Prnjak, Komljenović, Pavelić, Misir...Na prozivci su bili: Marko Pejaković, Igor Draganović, Saša Spajić, Marinko Oršolić, Ilija Matić, Vlatko Bilić, Stjepan Oreč, Elvir i Bakir Bukva, Matias Leutar, Vladimir Paunić, Ivan Spajić, Filip Nikoljačić, Nikola Perikić, Branimir Lukačević, Hrvoje Babić, David Borna Mandić, Zvonimir Tulumović, Davor Dubravac, Nenad Tatomirović, Daniel Kozić. U klub ističu da su pozornosti vrijedna pojačanja:
Elvir i Bakir Bukva, Matias Leutar ( Graničar), Ilija Matić (HNK Orašje), Filip Nikoljačić ( Vrbanja), povratnici u momčad - Vladimira Paunića, Marko Komljenović ( Buzet), Daniel Misir ( Posavac). Biti će još novih nogometaša, a svi su dobro došli u redove RNK Sladorane.

Hitovi: 1743