USKLADIMO FREKVENCIJE

ŽUPANJCI DEKLASIRALI GUNJANCE

Kategorija: /
Autor: S.Bogutovac

DRENOVCI – Udruga mladih Općine Drenovci organizirala je 5. memorijalni malonogometni turnir Mićo i Freza na kojem će igrati 32 ekipe. U ponedjeljak na večer odigrane su utakmice prvog kola pred oko 200 gledatelja koji su na prvoj utakmici vidjeli 20 golova igrali su pioniri Futsal Sveti Patriku Županja – Sveti Jakov Gunja 19 : 1 najefikasniji su bili Mateo Bošnjak 6, Marko Jurić 5, na asistenciju Šimuna Mikolčića buduće nade zagrebačkog Dinama. Zanimljiva je bila i utakmica kadeta Seoske zvijezde – Fusal Sveti Patrik 3 : 2, te seniori Valentino Gombra – Poljošop 0 : 0, Seges Đurići – Caffe bar 4 M Poljoprivredno gospodarstvo Brčić Vrbanja 1 : 4, Mlade nade – OPG Klarić 0 : 3. Ukupno su postignuta 33 zgoditka.

„ Naši turniri privlače pozornost publike cijele Cvelferije i županjske Posavine. Do sada su pobjednici bile ekipe: CB Aurora Vrbanja, MNK Gradište, CB 4 N Drenovci i Valentino Gombra Soljani. Ovog jubilarnog 5. turnira za naše u prometnoj nezgodi poginule prijatelje Mihaela Lovrić (20 g) i Antonia Filipovića ( 18 g) imamo 32 ekipe iz okruženja BiH i naše županije. Igraće 11 seniorski, 8 kadetskih, 5 pionirskih, po 4 ekipe žena i veterana.“ rekao nam je Pavao Matić, tajnik udruge organizatora kojoj je potporu dala Općina Drenovci i sponzori. Nagrade su za osvojena mjesta seniora 1. 8.000 kuna, 2. 4.000, 3. 2.000 kuna, medalje i pehari koje će dobiti žene i djeca, a veterani za 1. Janje i gajba piva, 2. prase i gajba piva i 3. mjesto 2 gajbe piva. U 2. kolu igraju: pioniri CB Babilon – MNK Klanac Brčko, kadeti: Sloga Račinovci – No name, seniori Crnov d.o.o. – Hostel Dioklecijan, CB Selfie – Mesnica Brčić, Fucal Olimpijac Županja – CB 4 M P G Brčić Vrbanja.   

  

 

Hitovi: 379