USKLADIMO FREKVENCIJE

ŠOKADIJA IZ BABINE GREDE DOBILA NOVOG „ STAROG“ TRENERA

Kategorija: /
Autor: S.Bogutovac

BABINA GREDA – Darko Matanić, trener iz Ivankova uveo je Bedem u 3. HNL – istok i zbog obveza na poslu preuzeo Šokadiju iz Babine Grede klub koji se našao u zoni za ispadanje iz MŽNL – Regionalnoj ligi Slavonije i Baranje. Sa Šokadijom je ostvari opstanak u ovoj ligi. Od Šokadije je zatražio privremeni sporazum raskida odnosa zbog završetka u Osijeku stručnog osposobljavanja  za licencu trenera  UEFA – B kategoriju. Šokadija je prihvatila razloge i zahvalila Mataniću na ispunjenom dogovoru. Matanić ističe da je uspjeh plod potpore uprave i zalaganja igrača. Na održanoj Izbornoj skupštini kluba povjerenje je dobio za još jedan mandat predsjednik Ivan Kapović, zamjenik predsjednika Jakob Verić, tajnik je Pero Panjičanin, blagajnik Andrija Pavlović. Izvršni odbor broji 13 članova. Za trenera je imenovan „ stari trener“ koji je bio i igrač Mato Lukačević koji je prije Matanića vodio klub sa pomoćnikom Ivanom Šošićem. Dogovoreno je da pripreme počnu 15. srpnja na stadionu „ Ritić“. Od igrača ostaju svi, a vratio se Tomislav Babić koji je igrao u Željezničaru Slavonski Brod.

Hitovi: 913