USKLADIMO FREKVENCIJE

Ostanak u I. ŽNL VS odlučuju međusobni susreti NOSTERIA ( Nuštar) ili BORAC ( Bobota)

Kategorija: /
Autor: S.Bogutovac

NUŠTAR – BOBOTA - U kvalifikacijama je prvak I. ŽNL VS Otok izborio plasman u MŽNL. Novi članovi I. ŽNL VS su Borinci iz Jarmine, Bršadin i Budućnost iz Šiškovaca.Ligu su napustili  Mladost iz Privlake i Vidor Matijević iz Sremskih Laza. Ostala je dilema tko će biti treći, odnosno tko će ostati u ligi Nosterije iz Nuštra ili Borca iz Bobote? Zanimljivo je da su oba ova kluba prvenstvenu sezonu završila poslije odigranih 30 utakmica sa po devet pobjeda, sa po pet neodlučeno odigranih utakmica, sa po 16 izgubljenih i sa po 32 boda. U međusobnom skoru imaju identičan rezultat 2 : 1. Temeljem tumačenja Propozicija natjecanja članak 29. o utvrđivanju konačnog plasmana ova dva kluba odlučivati će međusobni susreti tko će u niži rang. Odigrana je prva utakmica za utvrđivanje plasmana za napuštanje Prve županijske nogometne lige Vukovarsko-srijemske. U Nuštru je  Nosteria pobijedila 6 : 0 Borac iz Bobote. Nosteria je kod kuće tako stekla šest zgoditaka prednosti. Da li će od Borac biti prezahtjevno očekivati da nadoknadi veliku gol razliku, znati ćemo poslije utakmice u četvrtak ( 22. lipnja) kada u Boboti u 18 sati igraju Borac i Nosterija.

Hitovi: 434