USKLADIMO FREKVENCIJE

Prva ŽNL VS počinje 20. kolovoza

Kategorija: /
Autor: S.Bogutovac

MIRKOVCI – U ponedjeljak je u Mirkovcima održana sjednica Izvršnog odbora Županijskog nogometnog saveza Vukovarsko-srijemskog kojoj je predsjedavao Josip Kuterovac, predsjednik ŽNS VS. Nazočili su zastupnici, a povjerenici I. ŽNL za natjecanje Mirko Sabljak, za suđenje Darko Buljević, te disciplinski sudac Ivan Ereš i II. i III. liga su prezentirali izvješća o sezoni 2016/2017 godina, koji su poslije razmatranja usvojeni. Potvrđeni su prvaci u svim ligama saveza. Usvojen je kalendar u natjecateljskoj  2017/ 2018 godini – prve polu sezone - jesen. U Prvoj ŽNL VS početak natjecanja je 20. kolovoza, a završetak 19. studenog. Igra se 15 kola sa jednim među kolom i to 30. kolovoza. U Drugim županijskim ligama  NS Vinkovci početak je 20. kolovoza, a završetak 12. studenog. U NS Vukovar početak je 27. kolovoza, a završetak 05. studenog. U NS Županja početak je 3. rujna, a završetak 05. studenog. U trećim županijskim ligama u NS Vinkovci i Vukovar početak je 3. rujna, a završetak 29. listopada.

Raspored natjecanja pionira i juniora u nadležnosti je NS Vinkovci, Vukovar i Županja. KUP natjecanje lige mladeži nogometnih središta je također u nadležnosti NS, ali se natjecanja trebaju završiti do 2. listopada 2017.

                                                       

Hitovi: 925