USKLADIMO FREKVENCIJE

MEMORIJALNI TURNIR U DRENOVCIMA

Kategorija: /
Autor: S.Bogutovac

DRENOVCI -  Na stadionu "Istrev" u Drenovcima održan je 11. lipnja Memorijalni turnir u znak sjećanja i spomen na sve preminule igrače NK Borac Drenovci.Sudjelovale su momčadi dva kluba I. ŽNL VS Slavonija Soljani i  NK Vrbanja i dva kluba koji se natječu u II. ŽNL NS Županja  Sloga Račinovci  i Borac Drenovci. Gledatelja po tradiciji kada se igra ovaj turnir značajan broj, nazočilo je više od 300. Utakmice su igrane 2 x 30 minuta. Ždrijeb je odlučio da u prvoj utakmici ogled  imaju Vrbanja - Borac 2:1, a u drugoj Sloga – Slavonija  2 : 1.U utakmici za treće mjesto Slavonija – Borac 2 : 3 i u finalu su igrali Vrbanja - Sloga 3 : 1. Proglašeni su za najuspješnije na turniru:  Dario Jozić  ( Vrbanja) je najefikasniji strijelac sa tri pogotka, Josip Vertuš je najbolji igrač ( Sloga) i vratar Stjepan Purić ( Vrbanja) njima su pripale statue. Pehar za 3. mjesto uručio je Nenad Damjanović, predsjednik NK Borca, za 2. mjesto Marko Lovrić, predsjednik NS Županja, pobjednički pehar je uručio general HV Ivica Komljen.

Poslije ovog turnira u velikom nogometu poodmakle su i pripreme za 5. memorijalni malonogometni turnir „ MIĆO i FREZA“ u organizaciji Udruge mladih općine Drenovci, a u znak sjećanja na tragično preminule drenovačke mladiće Mihaela Lovrića i Antonia Filipovića. Turnir je ovo žena, seniora, veterana i djece koji će početi poslije ždrijebanja 9. srpnja ( do kada se primaju i prijave za sudjelovanje) igra se na školskom igralištu u Drenovcima.

Hitovi: 541