USKLADIMO FREKVENCIJE

OTOK DOBRO STARTAO U KVALIFIKACIJAMA OTOK – SIKIREVCI 4 : 0 ( 1 : 0)

Kategorija: /
Autor: S.Bogutovac

Prvu kvalifikacijsku utakmicu za plasman u Međužupanijsku nogometnu ligu – Regionalnu ligu Slavonije i Baranje igrali su u Otoku prvak Prve Županijske nogometne lige Vukovarsko-srijemske NK OTOK sa NK SIKIREVCI prvakom Brodsko-posavske prve ŽNL.U razgovoru sa trenerom Otoka Mariom Đurković saznali smo da je Otok na startu zabilježio pobjedu uvjerljivu 4 : 0 ( 1 : 0) protiv kako nam je kazao odlične ekipe Sikirevaca i da će se morati dobro potruditi da u uzvratnoj utakmici u četvrtak 15. lipnja ponovno dobro zaigraju da bi ušli u viši rang natjecanja Međužupanijsku nogometnu ligu. Na utakmici u Otoku rano vodstvo donio je domaćoj momčadi iskusni Marko Blašković već u  5. minuti, a tom minimalnom prednošću se otišlo na odmor. Gosti su ostali sa igračem manje, točnije kapetanom koji je zbog dvije opomene morao u 25 minuti u svlačionicu. No, i tada se gosti ne predaju. U drugom poluvremenu ponovno je na sceni Marko Blašković koji povećava prednost u 55-toj minuti na 2 : 0. Potom Marko Terzić povećava na 3 : 0 u 67-oj, a Zoran Šer pet minuta prije kraja postavlja konačan ishod prvog ogleda kvalifikacija 4 : 0.

                                      Snimio i pripremio Stjepan Bogutovac

 

Hitovi: 451