USKLADIMO FREKVENCIJE

DOBROTVORNI NOGOMETNI TURNIR „ ZA STJEPANA“

Kategorija: /
Autor: S.Bogutovac

ŽUPANJA -Trinaesto godišnji Stjepan Dabić član Šahovskog kluba Sladorana iz Županje ugodno je iznenadio svoje učitelje i vršnjake u klubu uspjesima na šahovski prvenstvima i turnirima. Stjepan je prvak Hrvatske u šahu u svojoj  kategoriji i najperspektivniji mladi sportaš Vukovarsko srijemske županije. Stekao je pravo da sudjeluje na Europskom prvenstvu u rumunjskom gradu Mamai-u od 03. do 14. rujna 2017. Da bi mogao igrati na prvenstvu članovi Šah kluba i Radničkog nogometnog kluba Sladorana pokrenuli su inicijativu da osiguraju sredstva za odlazak Stjepana na prvenstvu. Organiziran je malonogometni turnir na koji se mogu prijaviti ekipe uz uplatu kotizacije od 200 kuna. Igraju za ekipu 6 + 1 igrač po sustavu „ Tko pobjedi, ide dalje“ = Kup sustav. Turnir je jednodnevni, a broj ekipa ograničen zato se prijavite što prije. Za pobjednika turnira nagrada od RNK Sladorana. Turnir se igra 25. lipnja 2017.( nedjelja). Prijave se primaju i informacije daju na 097/ 7427075. Interes za Dobrotvorni nogometni turnir „ ZA STJEPANA“ je velik. Dođite i igrajte.

                                                          Stjepan Bogutovac

Hitovi: 1687