USKLADIMO FREKVENCIJE

Derbi općine Drenovci u II. ŽNL NS Županja POSAVAC ( Pos.Podgajci) - BORAC ( Drenovci) 2 : 0 ( 1 : 0)

Kategorija: /
Autor: S.Bogutovac

POSAVSKI PODGAJCI – Igralište: Brajnovača. Vrijeme i teren idealni za igru. Gledatelja:50. Suci: Marin Lovrić ( Drenovci), Ivica Šikić ( Gunja) i Branko Filipović ( Bošnjaci). Strijelci: 1 : 0 Damir Bratjanček (41), 2 : 0 Toni Pavkić (82). Opomenuti igrač: Mandić ( Borac).

POSAVAC: Luka Matijević, Stjepan Begić (od 88. Blaž Pavkić), Mario Iličić, Damir Brantjanček, Vedran Stjepanović, Marino Pavkić ( od 77. Zvonimir Delić), Tomislav Iličić, Leonardno Perković, Josip Matijević ( od 71. Denis Jurić), Toni Pavkić, Daniel Misir ( od 85. Tomislav Lešić).

BORAC: Marinko Geljić, Denis Margić, Josip Lipinčić, Kristijan Rađenović, Mario Vukoja, Saša Mandić, Ivan Nekić ( od 83. Dino Romanić), Nikola Mandić ( od 77. Tomislav Tunjić), Dalibor Ugljarević (od 77. Domagoj Brkić), Miroslav Zečević ( od 75. Toni Babić), Pavo Matić. Trener: Milorad Damjanović.

Obije momčadi su pokazale dopadljivu igru u derbi utakmici Općine Drenovci. kako je ovo vrijeme brojnih događanja i ekskurzija to je bilo teško sastaviti momčadi. Domaćini problem oko vratar, a na kraju se ispostavilo da je Luka Matijević bio adekvatna zamjena. Pred kraj poluvremena domaćin dolazi u prednost u 41-oj minuti pogotkom Damira Bratjančeka. Prigoda je bilo na obije strane, a Posavac je svoju iskoristio u 82. kada je Toni Pavkić postavio konačan rezultat derbija.

NK Posavac i Udruga dobrovoljaca i veterana Domovinskog rata Općine Drenovci se pripremaju za organizaciju memorijalnom nogometnog turnira  u znak sjećanja poginulih i nestalih hrvatskih branitelja u Domovinskom ratu iz Posavskih Podgajaca koji će se održati 17. lipnja 2017.

Hitovi: 466