USKLADIMO FREKVENCIJE

Finalna utakmica KUP-a ŽNS VS : POKAL BEDEMU FRUŠKOGORAC (Ilok) – BEDEM ( Ivankovo) 1 : 4 (0 : 3)

Kategorija: /
Autor: S.Bogutovac

ILOK – Igralište „ Tomislav Bošnjak“. Vrijeme i teren pogodni za igru. Gledatelja: 150.Sudac: Josip Lučić ( Vinkovci). Strijelci: 0 : 1 Mrdeša (8), 0 : 2 Rajić-Sudar ( 27), 0 : 3 Borko ( 44), 1 : 3 D. Ćorić (47), 1 : 4 Rajić Sudar (73). Žuti kartoni: J. Pole, Kuzman, Knežević (Fruškogorac), Borko, Žgela ( Bedem). Crvenih kartona nije bilo.

FRUŠKOGORAC: Knežević, Galović ( od 46. Puđa), Ant. Pole, And. Pole ( od 75. Paponja), Kuzman ( od 73. Vrtarić), D. Pole, M. Pole, J. Pole, Boban, Gajdašić, Kokrhej.

BEDEM: Marijanović, Babić ( od 81. Panđa), Smolčić ( od 75. Stojić), Lučić, Božić, Borko, Žgela ( od 81. Ljaljić), Mrdeša, Vuksanović ( od 81. Ujvari), Rajić Sudar ( od 77. Sambol), Tustonjić.

Trener Jure Jurić je iz Ivankova doveo kompletnu momčad koja igra u 3. HNL- istok sa željom da osvoje dragocjeni trofej KUP-a ŽNL VS. Želja je da ponove uspjeh prije više godina kada su igrali u Ivankovu sa Croatiom ( Dinamom) Zagreb i kod kuće izgubili 3 : 0, a u Zagrebu 5 : 3. U ogledu sa Iločanima do poluvremena su gosti imali tri gola prednosti. Na kraju pobijedili 4 : 1. Pobjednički pokal je izaslanik ŽNS VS Ivo Bogdanović, predao kapetanu Bedema Ivanu Žgeli uz želje za novim uspjesima u Hrvatskom nogometnom kupu iste želje je uputio i ekipi Fruškogorca koja će također igrati u pretkolu HNK.

Hitovi: 602