USKLADIMO FREKVENCIJE

RUKOMETAŠI ODIGRALI UTAKMICU ZA DAN OPĆINE BOŠNJACI: RK ZRINSKI – RK ŽUPANJA 25 : 21

Kategorija: /
Autor: S.Bogutovac

Sportske udruge Općine Bošnjaci u povodu Dana Općine organiziraju natjecanja i tako obilježavaju ovu svečanost.Rukometaši Zrinskog koji se natječu u III. hrvatskoj ligi  skupini istok i natjecateljsku sezonu završio je na šestom mjestu sa 25 bodova, a njihovi prijatelji iz RK Županja su u II. HRL –istok završili sezonu na sedmom mjestu tablice sa 14 bodova. Kako sve svoje prvenstvene utakmice Zrinski igra u školskoj sportskoj dvorani OŠ Ivana Kozarca u Županji tako je i ovaj revijalni ogled upravu tu odigran. Za gledatelje koji su došli da vide igru mladih rukometaša obije momčadi uživali su u brzoj igri, znalačkim proigravanjima, „ cepelinima“ i drugim potezima lijevom i desnom rukom tako da je nakraju bili sveukupno 46 pogodaka.

Momčadi su nastupile u sastavima

RK ZRINSKI : Ivan Kljaić, Josip Jakšić, Filip Juzbašić, Silvio Šumanovac, Matej Maršić, Tihomir Kljaić, Saš

a Šumanovac, Ivan Kuveždić, Mihael Prgić, Josip Hudolin, Josip Raguž.

RK ŽUPANJA: Mario Dobrinkić Parić,  Dominik Župarić Aničić, Damir Prkić, Mihael Doknjaš, Dominik Zovak, Matko Branšteter, Dino Filipović, Miron Jurić, Anto Dubravac, Mario Baotić, Kristijan  Dubravac, Tomislav Užarević, Matej Gagulić, Marko Ostružnjak, Filip Mancer, Dino Klačar.

Hitovi: 581