USKLADIMO FREKVENCIJE

Kadetkinje RK Multinorm Cerna osvojile sjajno sedmo mjesto u državi

Kategorija: /

Hrvatski rukometni savez tradicionalno organizira Festival rukometa u Umagu, koji se održava od  8. do 14. svibnja. Festival je ugostio najbolje hrvatske rukometaše i rukometašice, a u kategoriji mlađih kadetkinja plasirao se i Rukometni klub Multinorm iz Cerne.

U prvoj utakmici su se srele s ekipom Split koju su nadmoćno pobijedile rezultatom 27:13, u drugom susretu nadigrala ih je sa 24:16 ekipa Sesveta, dok su se pobjedom 25:15 protiv Radnika iz Križevaca smjestile u prvih osam ekipa.

U napetoj utakmici koja je uslijedila, a u kojoj su obje strane pokazale veliku borbenost i sjajnu igru, Ceranke su izgubile od ekipe Petason Vranjic, a rezultat je bio 19:16.

U susretu za sedmo mjesto, koji su igrale s Đakovom, u utakmici koja je donijela puno preokreta igračice trenera Antuna Pavlovića izborili su slavlje rezultatom 18:15 te osvojile sedmo mjesto na završnici Prvenstva Hrvatske. Josipa Josipović osvojila je nagradu za najbolju desnu vanjsku igračicu turnira.

Podsjećamo da su Ceranke prethodno zauzele drugo mjesto u svojoj skupini, odmah iza ekipe Podravke.

Fotografija: HRS

Hitovi: 2424