USKLADIMO FREKVENCIJE

NA TAEKWONDO TURNIRU „BLJESAK 1995“ BLJESNULO 14 MEDALJA ZA VINKOVČANE I VRBANJCE

Kategorija: /
Autor: S.Bogutovac

U Novskoj je održan Memorijalni taekwondo turnir „Bljesak 1995“ na kojem je nastupilo 260 natjecatelja iz 26 klubova. Nastupila je i ekipa TKD Sajnami iz Vinkovaca sa članovima sekcije ovog kluba iz Vrbanje. Oko vrata natjecatelja ovog kluba bio je bljesak medalja 14, od toga četiri zlatne, tri srebrne i sedam brončanih. U ekipnom plasmanu Sajnamovci su u kategoriji kadeta i juniora osvojili prvo mjesto, a sveukupnom plasmanu drugo mjesto i pehar.

Zlatne medalje osvojili su Ana Lukić (Vrbanja), te Vinkovčani: Mratina Begonja, Dominik Greifenstein i Fran Čopčić. Srebrene medalje pripale su Vinkovčanima: Mia Fernbach, Ivana Firi i Grgur Šuker. Brončane medalje su pripale natjecateljima iz Vrbanje: Silviji Šarić, Antoniji Stjepanović i Mateju Ćosić, te Vinkovčanima: Klari Radman, Borni Dujić, Luki Radman i Ivanu Rožmarić. Nastupili su i Vinkovčani: Marta Čupčić, Karlo Šarčević i Karlo Grgić. Dok je bivša natjecateljica Lea Grbavica iz Vinkovaca imala svoj debi suca. Treneri ekipe Sajnami su: Jasmina Lucić, Divijan-Martin Kelava (Vinkovci) i Ivo Lukić ( Vrbanja). 

Hitovi: 536