USKLADIMO FREKVENCIJE

Uskrsni turnir u Gunji: Nastupilo 26 ekipa, Gunjanci uzeli prva mjesta

Kategorija: /
Autor: S.Bogutovac

Kako je u tijeku izgradnja stadiona „ Luke Šokčević- Šaljapina“ ovaj 4. Uskrsni turnir organiziran je na dijelu asfaltnog igrališta u ulici Vladimira Nazora gdje su još tri kontejnera. Mladim sudionicima je na pripremljenim malim terenima zahvaljujući ugodnim vremenskim prilikama bilo uz glazbu i želju za nastupom lijepo. Sudjelovala je 26 ekipa iz Županje, Brčko Distrikta BiH, Drenovaca, Račinovaca, Đurića, Bošnjaka-Topole i Gunje. Igrao se nogomet tri na tri, kao i košarka. Po riječima Stjepana Šokčevića jednog od voditelja turnira sve je proteklo u ozračju blagdana i fer i korektnoj igri. U natjecanju nogometa prvo mjesto je osvojila ekipa „Desidero“ Gunja u sastavu: Danijel Divković, Alen Voloder, Josip Matijević, Marijan Sivrić i Denis Džomba, druga je bila ekipa „ Čarda“ Gunja, a treća „ SMS“ Gunja. U košarkaškom nadmetanju bilo je pet ekipa. Pobjednik je „Peradarnik“ Gunja, druga „ Srna“ Gunja i treći su „ Veterani“ Gunja.

Pobjednici su osvojili pehare i majice, drugi majice i treći osvježavajuća pića. U ime organizatora nagrade su urušili: Mladen Crnov, predsjednik kluba, Stjepan Crnov i Stjepan Šokčević članovi organizacijskog odbora.

Hitovi: 159