USKLADIMO FREKVENCIJE

Ceranske rukometašice na završnici državnog prvenstva

Kategorija: /
Autor: M.Pastuović

Pobjedom nad ekipom Petrijevaca čvrsto drže prvo mjesto u 3. HRL Istok s prednošću od tri boda ispred ekipe Petrijevaca i Osijeka. Naravno, još je prerano govoriti o osvajanju treće lige jer do kraja ima još četiri kola.

Utakmica je završena rezultatom 26-20, odlična utakmica u kojoj je ekipa Petrijevaca imala prednost iskustva i visine, a Ceranke odličnu požrtvovanu  obranu i brzinu. Na čelu obrane stajala je vratarka Marija Čop sa 17 obrana, od toga dva sedmerca.

Igrale su: Marija Čop (15+2), Dora Stojčić i Petra Godanj, Ema Žalac, Josipa Josipović 9 (3), Anja Kuskunović 2, Barbara Nikolić 3, Josipa Miškei, Nikolina Jurković 5(2), Mihaela Jurčić, Andrea Obrovac 6, Elena Jurišić 1, Sara Ivkošić, Ingrid Šnajder, Dora Sučić.

Iz kluba naglašavaju težinu zadnje dvije utakmice koje su bile teške, kako zbog kvalitete protivnika tako i zbog važnosti tih utakmica.

U Garešnici se igrao odgođeni turnir 1. HMKRL gdje su djevojke igrale s ekipama ŽRK Tvin i ŽRK Garešnica, te odigrale dvije odlične utakmice i uzele četiri vrijedna boda kojima su osigurale plasman na Završnicu državnog prvenstva.

Rezultati: RK Multinorm Cerna - ŽRK Tvin 29-15; RK Multinorm - ŽRK Garešnica 28-19

U obje utakmice igrale su:

Dora Stojčić, Patricija Marić, Ema Žalac 10, Petra Hastentenfel, Josipa Josipović 21, Ena Kuterovac 4, Laura Tuzlak, Ana Jančić 4, Larica Pleša 1, Ivana Bubalović, Anđela Žalac, Gabrijela Marić 1, Irena Smolković 8, Mihaela Jurčić 8.

Osim ovih utakmica igrali su i u Andrijevcima sa 2004. godištem dvije utakmice međužupanijske lige, oslabljene sa četiri igračice koje su bile sa 2002. godištem. Izgubili su od ŽRK Andrijevci 19-11 i ŽRK Ilok 18-15.

U obje utakmice igrale su: Mira Brkić, Sara Berać, Ena Uremović 1, Ana Uremović, Lea Došen, Vlatka Josipović, Andrea Petković, Valentina Kovačić 9, Tea Merdžan, Mirna Godanj 1, Petra Josipović 5, Ana Marošević 4, Kristina Martić 6, Sabina Živković.

U Cerni je odigran i mini rukomet za 2006. godište s ekipom ŽRK Ivankovo, a upisana je i pobjeda 27-21. Golove su dale: Ena Uremović 3, Vlatka Josipović 18, Marija Krajnović 2, Lucija Krajnović 3, Iva Mioč 1, na golu uvijek dobra Mihaela Šnajder.

 

Fotografija: Facebook RK Multinorm Cerna

Hitovi: 208