USKLADIMO FREKVENCIJE

PRVA ŽUPANIJSKA NOGOMETNA LIGA VSŽ 19. KOLO: Samo dvije pobjede domaćina

Kategorija: /
Autor: S.Bogutovac

Derbi kola Slavonija (Soljani) - Dilj (Vinkovci) 1:2  (0:2)

U 19. kolu je postignuto 35 zgoditaka. Samo dvije pobjede domaćina što je iznenađenje. Da susreta su odigrana neodlučeno 1:1. Gostujući timovi odnijeli kući 14 bodova. U derbiju klubova sa začelja tablice najviše pogodaka u Nuštru devet.

REZULTATI: Cerna: Tomislav – Slavonac (Gradište) 1:1, Nuštar: Nosteria – HAŠK Sokol (St. Jankovci) 4:5,Bošnjaci: Zrinski- Vrbanja 1:1, Bobota: Borac – Mladost (Vođinci) 3:4, Komletinci: Slavonac – Fruškogorac (Ilok) 3:1, Privlaka: Mladost – Sladorana (Županja) 0:3, Soljani: Slavonija – Dilj (Vinkovci) 1:2, Otok – Vidor Matijević (Sremske Laze) 5:0.

Tablica: Otok 44, Dilj 43, Slavonija 35, Tomislav 33, Mladost (V) 30, Sladorana 29, Slavonac (K) 28, Slavonac (G) i Zrinski po 27, Fruškogorac i Vrbanja po 26, Borac 23, HAŠK Sokol 22, Nosteria 17, Vidor Matijević 12 i Mladost (P) 3 boda.

Ispratili smo derbi kola u Soljanima: Slavonija – Dilj 1:2. Vinkovčani su poveli u 19. minuti kada je slobodnjak znalački izveo Tomislav Pavličić sa 30-etak metara, a lopta je okrznula u leđa Nikicu Bartolovića 0:1. Još ljepši također s udaljenosti od 20 metara neobranjivo, Euro gol Tomislava Pavličića kao u vrijeme kada je bio profesionalac povećava prednost Dilja na 0:2. Pet minuta prije kraja utakmice poslije dosuđenog kaznenog udarca u mrežu odličnog vratara Dilja Vedrana Kelave šalje loptu u mrežu Dejan Mićanović za konačnih 1:2. Poslije utakmice je uslijedila prijateljska večera dvije ekipe u Domu kulture u Soljanima.Za ovaj gest pohvale NK Slavoniji i predsjednik Zdenku Podolaru.

Sastav SLAVONIJE: Poje, Bušić, T. Kalistović (od 80. Mičić), Šalić, Mićanović, Stanić, Lešić, Lazar, M. Kalistović, Gvozdić. Trener: Zdravko Filipović.

Sastav DILJA: Kelava, Stanić, Radić, Raguž, Čulo, Jureta, Banovac, Pavličić (od 80. Šarić), Bartulović, Rožić (od 66. Bajtal), Pastuović (od 88. Hibeljić). Trener: Dejan Pavličić.

 

Hitovi: 195