USKLADIMO FREKVENCIJE

Prvi međunarodni turnir „Brčko futsal 2017.“: AURELIA druga SVETI PATRIK četvrti

Kategorija: /
Autor: S.Bogutovac

Natjecale su se momčadi juniora koje su ostvarile ova mjesta: 1. MNK Klanac Brčko Distrikt, 2. MNK Aurelia Futsal Vinkovci, 3. MNK Sladna Srebrenik, 4. MNK Futsal Sveti Patrik Županja, 5. KMF Glasinac Sokolac, 6. KMF Brčko Zdravlje.

Rezultati 1. kolo: Brčko Zdravlje – Sladna 1 : 6, Klanac – Glasinac 5 : 1, 2. kolo: Brčko Zdravlje – Futsal Sveti Patrik 2 : 4, Klanac – Aurelia Futsal 7 : 1, 3. kolo: Aurelia Futsal- Glasinac 2 : 2, penali 5 : 4, Futsal Sveti – Sladna 5 : 3. Polufinale: Aurelia Futsal – Futsal Sveti Patrik 3 : 3, penali 8 : 7 i Klanac – Sladna 7 : 2. Finale: Aurelia Futsal – Klanac 0 : 6. Prve tri momčadi su osvojile pehare, a statue najuspješniji pojedinci. Najuspješniji igrač je Luka Kulovnjak ( Aurelia Futsal Vinkovci), najefikasniji strijelac je Dražen Huber ( Futsal Sveti Patrik Županja), najvratar Mustafa Bahor ( Klanac Brčko).

MNK  Aurelia Vinkovci je igrao u sastavu: Fran Pedić, Alen Mišković, Ivan Šokčević, Marko Gluvaković, Toni Babić, Leo Ćorluka, Jasmin Fehmiu, Luka Kulovnjak, Ante Dadić. Trener: Kristan Šoštar.

MNK Futsal Sveti Patrik Županja igrao je u sastavu: Petar Hrastović, Josip Šangut, Tomislav Lučić, Luka Branšteter, Dražen Huber, Filip Mrkonjić, Josip Matijević, Ivan Krpan, Marko Kučinić. Trener Mario Iličić, pomoćni trener Mario Kobaš, predsjednik MNk Antun Oršolić.

Hitovi: 1359