USKLADIMO FREKVENCIJE

RNK Sladorana : Prvi proljetni bodovi

Kategorija: /
Autor: S.Bogutovac

U 18. kolu 1. ŽNL –VS na stadionu RNK Sladorane u Županji pred oko 100 gledatelja Sladorana je ostvarila prvu proljetnu pobjedu na otvaranju polusezone.

 RNK Sladorana ( Županja) – NK Vidor Matijević ( Sremske Laze          2 : 1  ( 0 : 1)

Stadion: RNK Sladorane. Vrijeme prohladno. Teren: travnat. Gledatelja: oko 100. Sudac: Marko Jukić ( Vinkovci), pomoćnici: Vjekoslav Devald (Mirkovci), Filip Damjanović ( Đeletovci). Delegat: Josip Sredoselec ( Nuštar). Strijelci: 0 : 1 Goran Pernar (21), 1 : 1 Stjepan Oreč ( 54), 2 : 1 Marko Pejaković (71). Opomenuti igrači: Kozić i Lovrić ( Sladorana), Vujasinović ( Vidor Matijević).

SLADORANA:  Oršolić, Bićanić, Draganović, Kozić, Lovrić, Lukačević ( od 82. Bilić), Pejaković, Tulumović ( od 70. Mandić), Oreč ( od 88. Prnjak). Trener: Andrija Besek.

VIDOR MATIJEVIĆ: Kušnjar, Lošić, Drobnjak, Mustapić, Aperlić, Đurkić, Vujasinović, Peulić, Vezirović, Gšić ( od 80. Tomas), Pernar. Trener: Rajko Banjac.

Krilni napadač gostiju Goran Pernar izbjegao je pažnji svojih čuvara i u 21. pogodio mrežu. Svi pokušaji Sladorane da izjednače ostali su bez realizacije. Stečenu prednost su do odmora sačuvali igrači iz Sremskih Laza. Savjeti trenera Beseka su pretočeni u zgoditke. Sredina je kreirala napad, a u 54. Stjepan Oreč je izjednačio. „ Slatki“ na svom terenu ne mogu biti zadovoljni bodom, jurišaju da upakiraju još jedan gol. To im polazi za nogom 19 minuta prije kraja kada Marko Pejaković postavlja konačan rezultat za prvu proljetnu, a osmu pobjedu u prvenstvu.

           

 

Hitovi: 1168