USKLADIMO FREKVENCIJE

Oni su budućnost Graničara

Kategorija: /
Autor: S.Bogutovac

Mladi  iz kolijevke u kolijevku nogometa

Subota 4. ožujka divan sunčan dan, pravi ugođaj za boravak van svoga doma. Na pomoćnom igralištu Spomen stadiona prvoj nogometnoj lopti u Hrvatskoj u Županji zadovoljstvo je velikom broju roditelja i znatiželjnika bilo pratiti rad dječaka koje uči trener Marko Šikanić.

Na pomoćnom igralištu Spomen stadiona prvoj nogometnoj lopti u Hrvatskoj u Županji zadovoljstvo je velikom broju roditelja i znatiželjnika bilo pratiti rad dječaka koje uči trener Marko Šikanić. Dugo godina je u NK Graničar i vježbao i učio generacije. Neki su zbog školovanja otišli iz svog grada ili mjesta. Dolaze mlade generacije i žele vježbati i učiti u Graničaru. Mlađi i stariji limači obavljaju treninge pod vodstvom trenera Šikanića. „Ovo su generacije 2005., 2006., 2007., 2008. i 2009. godište. Trenutno imam 41 polaznika. Radimo prije i poslije podne u dvije smjene jer su oni polaznici škole. Ima talentirane djece i svaki dan roditelji dovode svoju djecu.“ rekao nam je trener Šikanić. Obavljen je liječnički pregled za one koji će se natjecati u ligi limača Nogometnog središta Županja to je uzrast 2006/07 godište, dok će 2008/2009 igrati u ligi akademije Marija Lucić po turnirskom sustavu.

Hitovi: 1636