USKLADIMO FREKVENCIJE

Društvo prijatelja Hajduka održalo prvu ovogodišnju akciju učlanjivanja u Županji

Kategorija: /
Autor: M.Pastuović

Prva akcija Društva prijatelja Hajduka Županja ove godine je bila pun pogodak. U pokladno vrijeme Hajdučka obitelj je povećana za 46 članova, koji su se učlanili na Trgu kralja Tomislava te odmah dobili svoju iskaznicu.

Trenutno imaju 324 člana u Društvu i treći su DPH, od više od 50 postojećih, a taj broj je premašio prošlogodišnji broj članova, kada je konačna brojka upisanih bila 303.

''Mala Županja je na tablici svih društava Hajduka na fenomenalnom šestom mjestu iza Mostara, Sinja, Zadra, Zagreba i Linza, što je odličan rezultat. Nastavljamo istim tempom i s još više žara širiti hajdučki duh sa slavonskim srcem, jer nam još predstoji akcija u kojem ćemo uz učlanjivanje raditi i na druženju, humanitarnim akcijama, organizacijama putovanja i drugim aktivnostima'', kažu iz DPH Županja.

 

Sve potrebno informacije moguće je pronaći na Facebook stranici DPH Županja

Hitovi: 878