USKLADIMO FREKVENCIJE

Džoker Volarić zabio za pobjedu Jadrana

Kategorija: /
Autor: S.Bogutovac

JADRAN – VRBANJA 2 : 1 ( 1 : 0)

Posavski Podgajci – Igralište Brajnovača. Noćna utakmica. Gledatelja: 100. Sudac: Marin Lovrić (Drenovci). Strijelci: 1:0 Hasanbašić (35), 1:1 Aleksić (78), 2:1 Volarić (88).                                                                                                

JADRAN:  Marić, Šmit, Sivrić, M. Đonlić, Josić, Vidović, M. Fehratović, Abramović,  Hasanbašić, Nospak, A. Alić. Još su igrali: Pongrac, A. Đonlić, Volarić, Voloder, Lamešić i Misir. Trener: Milan Matijević.                                                              

VRBANJA: Purić, Sučić, Iljić, Jovanović, Hasanović, Zadro, Aleksić, Jozić, Martinković, Nikoljačić, Miličević. Još su igrali: Brkić, Pavić, T. Zadro, Ždravac, Radošević, Prnjak i Tusunović. Trener: Mladen Zadro.

U prvom poluvremenu tvrda utakmica, uz malo prilika za zgoditke. Hrabri što je čitavim dijelom susret trkački bio jaka. Treneri su isprobali sve igrače, Vrbanja u zadnjih dvadeset minuta bolja, no, prilike ne iskorištavaju zbog čega bivaju kažnjeni dvije minute prije kraja efektnim zgoditkom džokera trenera Matijevića, Denisa Volarića na asistenciju Nisada Hasanbašića. Dobra provjera igrača dvije momčadi što daje optimizam za oba trenera.

Hitovi: 210