USKLADIMO FREKVENCIJE

Graničaru četvrta pobjeda u pripremnim utakmicama

Kategorija: /
Autor: S.Bogutovac

GRADIŠTE – Stadion Ljese. Vrijeme i teren pogodni za igru. Gledatelja: 100. Sudac: Tomislav Šiklić ( Županja). Strijelci: 0 : 1 Kvesić ( 30), 1 : 1 Lazar ( 64), 2 : 1 Milišić ( 70), 2 : 2 Filipović ( 73), 2 : 3 Šumanovac ( 85).

SLAVONAC: Starčević, Filipović, Ilić, Mikulić, Panić, Adlešić, Mioč, Ivanšić, Galović, Josipović, Blažević. Još su igrali: Lakota, Milišić, Lazar, Godanj,  Spajić. Trener: Dražen Ilić.

GRANIČAR: Primeča, B. Bukva, Miličić, Cerovski, Stjepanović, Draganović, Kegalj, Kvesić, Majer, G. Bukva, Prkić. Još su igrali: Lešić, Galović, Miličević, Gašparović, Leutar, Šumanovac, Strukar, Tomšić, Filipović. Trener: Hrvoje Bušić.

Žalom što među njima nije Josip Lastavica, minutom šutnje su dali dužno poštovanje svom suigraču, obje momčadi i nazočni na stadionu.

U svom karakterističnom trku na krilnoj poziciji Kvesić je prihvatio loptu od Prkića i zabio za 0 : 1. U nastavku igre Lazar je udarcem glavom izjednačio uz asistenciju Blaževića, tek što je ušao u igru. Šest minuta kasnije Blažević šutira vratar brani na loptu natrčava Milišić i prednost domaćina koja je trajala samo tri minute jer je sa 16 metara Filipović savladao mladog golmana Lakotu. Pet minuta prije kraja slobodnjak je izveo Draganović, Lakota odbiju loptu do Šumanovca 2:3.Ovo je četvrta pobjeda Graničara u pripremnom periodu.

                                            

Hitovi: 2099