USKLADIMO FREKVENCIJE

Zrinski upisao još jednu pobjedu u prijateljskoj utakmici protiv Šokadije

Kategorija: /
Autor: S.Bogutovac

BOŠNJACI – Stadion Njivice. Vrijeme i teren pogodni za igru. Gledatelja: 50. Sudac: Matija Šumanovac ( Bošnjaci). Strijelci: 1 : 0 Katić (27), 2 : 0 J. Naglić (65), 3 : 0 S. Naglić ( 85), 3 : 1 I. Madžarević (90).

ZRINSKI: I. Lešić, T. Lešić, Babogredac, Čolić, Džafić, Kljaić, M. Prgić, K. Prgić, K. Dakić, S. Naglić, Katić. Još su igrali: Juzbašić, L. Lešić, Srna, J. Naglić, Vrgoč. Trener: Antun Jovanovac.

ŠOKADIJA: Pušeljić, Đaković, Tanacković, Gregorović, Lukačević, Mišković, Knežević, Mrkonjić, Matić, Ilišević, Šošić. Još su igrali: Topčić, Stojanović, S. Majić, Đ. Majić, Ćosić, I. Madžarević, Sambol. Trener: Darko Matanić.

Nogometaši Zrinskog su u ogledima s momčadima iz MŽNL- Regionalne lige Slavonije i Baranje pružili odličnu i efikasnu igru. Pobijedili su Jadran iz Gunje 4 : 2, od Graničara iz Županje tijesno izgubili 2 : 1 i ovaj susret sa Šokadijom iz Babine Grede uvjerljivo vodili do devedesete 3 : 0. Postigli su osam zgoditaka na tri utakmice. Na ovoj sa Šokadijom su poveli golom novo pridošlog igrača Katića kojem je asistirao Dakić koji je za 2 : 0 pronašao pas loptom Josipa Naglića. Pet minuta prije kraja Stjepan Naglić je došao svojim golom do 3 : 0. Počasni pogodak u posljednjoj minuti postiže Ivan Madžarević 3 : 1. U subotu će Zrinski igrati sa Sladoranom  iz Županje, oba kluba su u I. ŽNL VS.

Hitovi: 217